Strona główna
Cennik VISATON
Sklep VISATON
Katalog VISATON pdf
O nas
Kontakt
Głośniki VISATON
Zestawy do montażu (kity)
Akcesoria
Cewki indukcyjne
Kondensatory
Rezystory
Cewki indukcyjne          

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo pełny asortyment wysokiej jakości cewek indukcyjnych f-my Jantzen Audio o wartościach od 0,10 mH do 15,00 mH, mających zastosowanie w zwrotnicach zestawów głośnikowych. Wszystkie cewki wykonane są z miedzi o czystości lepszej niż 99,99 % i tolerancji 5 %.

W procesie produkcyjnym cewki są poddane żywicowaniu, co ma wpływ na zmniejszenie zniekształceń  powstających przy drganiach poszczególnych zwojów oraz zmniejszenie pojemności między zwojami.
Cewki rdzeniowe nawinięte są na rdzeniach ze sproszkowanego żelaza ( PERMITE 75 ), dzięki czemu odznaczają się bardzo niską rezystancją i wysokoimi prądami nasycenia.
           
Cewki taśmowe High-End nawinięte są taśmą z miedzi beztlenowej o grubości a= 0,07 mm z dielektrykiem polipropylenowym. Charakteryzują się niską stratnością, jednolitą gęstością prądu, minimalnym efektem naskórkowości, brakiem zniekształceń wynikających z efektów histerezy. Optymalne do zastosowań w zwrotnicach najwyższej klasy zestawów głośnikowych
           
Zapraszamy do Sklepu VISATON w celu zapoznania się pełną ofertą cewek.
Hosting ITL.pl
Strona głównaCennik VISATONSklep VISATONKatalog VISATON pdfO nasKontakt
Grelton Sp.J.,34-400 Nowy Targ,ul.Grel 61